top of page
blue 62%.png

Festivāla ceļvedis

parakosm_short_name_transparent.png

1. Svarīga informācija:

  • Ieejas biļetē ietilpst telšu vieta, bezmaksas autostāvvieta festivāla teritorijā, kā arī dalība visās festivāla aktivitātēs.

  • Pērkot biļeti pie ieejas, tā maksās: piektdien, 04.08., - 50 eiro, sestdien, 05.08., - 30 eiro.

  • Sestdien, 05.08., darbosies radošu labumu tirdziņš. Paņem līdzi skaidru naudu ja vēlies atbalstīt vietējos amatniekus.

circle_white_edited_edited.png

2. Lokācija

Parakosm festivāla adrese ir:
"Jūras Dzeņi", Jaunciems, Tārgales pagasts, Ventspils novads


GPS koordinates: 57.64670292746157, 22.17368370705527

3. Kā sagatavoties festivālam

forest line_edited_edited.png
forest line_edited_edited.png

6. Tualetes

8. Nakšņošana

Parakosm ir brīvdabas festivāls, kas notiek savvaļas piekrastē. Līdz ar ko, festivāla teritorijā mēs esam ciemos pie dabas, nevis daba pie mums. Tas nozīmē, ka varam satikt gan dzīvniekus, gan arī kukaiņus. 
 

Ko darīt?

Obligāti ņemiet līdzi līdzekli pret odiem un ērcēm, ka arī apģērbu komplektu, kas maksimāli nosedz ķermeni. Sprejs kurš ir pierādījis sevi kā viens no visefektīvākajiem un kuru lietojam paši: spied te. *Mēs neesam izplatītāji un nekādā veidā nepelnam no šī līdzekļa reklāmas. 

Ko vēl sagaidīt?
Vēlams ņemt līdzi siltas drēbes, gumijas zābakus un lietus mēteli, gadījumam ja laika apstākļi pasliktinās. Savukārt, ja mūs sagaida karstums - cepure, pretiedeguma krēms un ūdens ir Tavs otrs labākais draugs, kuru noteikti jāliek līdzi festivāla somā. 

Bērni, kas ir jaunāki par 13 gadiem un atrodas vecāku uzraudzībā var baudīt festivālu bezmaksas.
Personām, kas jaunākas par 18 gadiem, ieeja atļauta tikai kopā ar vecākiem.

5. Ēdieni un dzērieni

Paņem līdzi savu ūdens pudeli, galda piederumus un šķīvi! 

Dzeramais ūdens: festivāla apmeklētājiem būs pieejams bezmaksas. Bezmaksas dzeramā ūdens daudzums ir ierobežots! Iesakām paņemt līdzi savu ūdeni personīgajām vajadzībām.

Ēdiens: festivāla teritorijā darbosies brīvdabas kafetērija, kur būs pieejami siltie ēdieni, našķi un dzērieni, maksājot gan ar karti, gan skaidrā.

Bezalkoholiskie dzērieni: Festivāla laikā ir atļauts lietot bezalkoholiskus dzērienus plastmasas tarā. Stikla un stikla pudeļu ienešana festivāla teritorijā ir aizliegta.

Bio-tualetes un lauku tualete būs pieejama festivāla laikā. Lūdzam izmantot tās ar cieņu pret citiem festivāla apmeklētājiem un nepiesarņot mežu ar tualetes papīru. 

7. Drošība

Sociālā drošība
Lūdzam domāt par sekām pirms jebkādas rīcības, cienīt citus viesus un dalībniekus. Festivāla teritorijā, lai ikviens justos droši atradīsies apsardze. Alkoholisko dzērienu un nelegālo vielu ienešana festivāla teritorijā ir aizliegta.
 

Ugunsdrošība

Ugunskuri ir atļauti tikai oficiālās ugunskuru vietās. Ugunskuri ārpus festivāla teritorijas ir stingri aizliegti! Festivāla teritorijā ir daudz sausas zāles, kura viegli uzliesmo. Lūdzu sargi sevi un tuvāko, nededzinot ugunskurus ārpus tām paredzetām vietām.

4. Bērni festivālā

Festivālā būs iekārtota telšu pilsētiņa. Telšu izvietošana ārpus festivāla teritorijas, kā arī jūras krastā un kāpu zonā ir aizliegta, jo apkārt festivālam atrodas aizsargājamais dabas parks, kurā, pēc pašvaldības noteikumiem, ir aizliegts kempot. 

blue 62%_edited.png
bottom of page